[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум НОВАЯ ВОЛНА » Новая волна » Безопасность » Кухонний комбайн
Кухонний комбайн
misterbicipsДата: Суббота, 25.02.2023, 18:57 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 49
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Вітаю учасників форуму! Шукаю кухонний комбайн для своєї дружини, щоб полегшити їй процес готування. Я не дуже розбираюся в такій техніці і прошу порадити моделі та магазини, де їх можна придбати.
 
vasya195Дата: Суббота, 25.02.2023, 19:02 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Хтось порадив мені кухонний комбайн KitchenAid ARTISAN 5KSM7580XECA, але він досить дорогий, хоча має 2 насадки: віник для взбивання та гачок для замішування тіста, повністю задоволений цією моделлю.
 
misterbicipsДата: Суббота, 25.02.2023, 19:04 | Повідомлення # 3
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 49
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Але, зважаючи на те, що цей комбайн дороговатий і має всього дві насадки, такий варіант не підходить. Дякую за пропозицію, але чекаю інших порад. Хотілося б знайти модель з більшою кількістю насадок.
 
LevchenkoДата: Суббота, 25.02.2023, 19:04 | Повідомлення # 4
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 42
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Цитата misterbicips ()
Вітаю учасників форуму! Шукаю кухонний комбайн для своєї дружини, щоб полегшити їй процес готування. Я не дуже розбираюся в такій техніці і прошу порадити моделі та магазини, де їх можна придбати.
Коли ми купували кухонний комбайн https://allo.ua/ua/products/kombajny/ нам порадили модель Braun FX 3030, в якій є багато різних насадок. Я думаю, що ця модель може вам сподобатися. За допомогою цього комбайна можна навіть вичавлювати сік з цитрусових та різати картопля фрі. Ви можете самостійно ознайомитися з комплектацією.
Ми замовляли його на сайті онлайн-магазину "Алло", де завжди є найнижчі ціни. Ви можете переглянути весь асортимент кухонних комбайнів на їхньому сайті, він досить великий.
 
Форум НОВАЯ ВОЛНА » Новая волна » Безопасность » Кухонний комбайн
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: