[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Sorena  
Форум НОВАЯ ВОЛНА » Новая волна » Болталка » Чи потрібна Зелена карта?
Чи потрібна Зелена карта?
HzBoyДата: Вторник, 09.01.2024, 23:22 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 52
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Привіт, форумчани! Зіткнувся з дилемою – чи потрібно купувати Зелену картку, якщо у мене є посвідка на ПМП з іншої країни. Останній раз в Україні був рік тому, і тоді все було в порядку, але чутки про зміни страшно переймали.
 
misterbicipsДата: Четверг, 11.01.2024, 22:15 | Повідомлення # 2
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 49
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Цитата HzBoy ()
Привіт, форумчани! Зіткнувся з дилемою – чи потрібно купувати Зелену картку, якщо у мене є посвідка на ПМП з іншої країни. Останній раз в Україні був рік тому, і тоді все було в порядку, але чутки про зміни страшно переймали.
Привіт! Дивіться, ось як я розумію вашу ситуацію. Так от, здається, тут є певне непорозуміння. Я, звісно ж, не експерт, але, шарючи в інтернеті, наткнувся на цікаву статтю, яка може вам допомогти розібратися. От вона: https://avtodream.org/vsi-nov....ni.html там якраз розглядається ваша ситуація з посвідкою на ПМП з іншої країни. Може, вам варто прочитати і розділити свої враження на форумі? Багато гостей тут вже висловили свої думки, і можливо, вони зможуть вас підтримати або дати корисні поради. А чутки, якщо не перебільшені, часто виявляються менш тривожними, ніж здається на перший погляд. Так що, давайте обговоримо це разом!
 
Форум НОВАЯ ВОЛНА » Новая волна » Болталка » Чи потрібна Зелена карта?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: