[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Sorena  
Форум НОВАЯ ВОЛНА » Новая волна » Болталка » Нужно построить магазин
Нужно построить магазин
xilparicxilparicДата: Среда, 17.04.2024, 23:08 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Всем привет) У меня есть довольно крупный интернет-магазин, и я хочу открыть реальный магазин, офлайн. У меня есть участок земли, и я там хочу его построить. Какой материал будет менее затратным?
 
dmitriysarov9Дата: Среда, 17.04.2024, 23:11 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Я бы посоветовал обратить внимание на легкие конструкции из металла или алюминия. Они прочные, долговечные и не требуют больших затрат на обслуживание.
 
borisbekarev119Дата: Среда, 17.04.2024, 23:15 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Честно говоря, если у вас уже есть участок земли, то модульные павильоны могут быть отличным вариантом. Они быстро монтируются, экономичны и достаточно прочны для коммерческого использования. Рекомендую вам обратить внимание на модульные павильоны https://moduldom.com.ua/modulni-paviljoni/ У них разнообразные варианты и адекватные цены.

Повідомлення відредагував borisbekarev119 - Среда, 17.04.2024, 23:29
 
viktoryamov1Дата: Суббота, 27.04.2024, 10:36 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Довіра побудована на історії взаємних успіхів та виконаних обіцянок. Учасники партнерства, які відкрито діляться інформацією, вчасно вирішують проблеми та дотримуються етичних стандартів, можуть забезпечити більш міцні та довготривалі взаємини. Розвиток такої довіри може вимагати часу, але воно стає надійним фундаментом для всіх подальших ініціатив.

Повідомлення відредагував viktoryamov1 - Суббота, 27.04.2024, 10:38
 
Форум НОВАЯ ВОЛНА » Новая волна » Болталка » Нужно построить магазин
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: