[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум НОВАЯ ВОЛНА » Новая волна » Безопасность » Хочу новий холодильник!
Хочу новий холодильник!
menigorekДата: Среда, 03.05.2023, 09:02 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 46
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Привіт! Я хочу купити холодильник, але не знаю, на що звернути увагу. Який холодильник краще: звичайний, двокамерний, або з технологією No Frost? Які ще параметри варто враховувати? Дякую за допомогу!
 
a_sovДата: Среда, 03.05.2023, 09:04 | Повідомлення # 2
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 44
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Привіт! Якщо хочеш придбати холодильник, зверни увагу на його розміри, кількість камер, обсяги, енергоефективність та наявність додаткових функцій. Якщо ти шукаєш холодильник з більшою вмістом, краще купити двокамерний. Якщо важлива швидкість охолодження та відсутність льоду, то No Frost твій вибір.
 
taras_gamperДата: Среда, 03.05.2023, 09:05 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Якщо ти хочеш придбати холодильник, зверни увагу на компресор. Його якість буде визначати тривалість роботи холодильника. Також важливо звернути увагу на наявність системи контролю вологості та гігроскопічних фільтрів. Додаткові функції, такі як дисплей та камери з камерами, можуть зробити твій холодильник більш зручним та функціональним.
 
kirilzhilenko80Дата: Среда, 03.05.2023, 09:07 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 65
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Цитата taras_gamper ()
Якщо ти хочеш придбати холодильник, зверни увагу на компресор. Його якість буде визначати тривалість роботи холодильника. Також важливо звернути увагу на наявність системи контролю вологості та гігроскопічних фільтрів. Додаткові функції, такі як дисплей та камери з камерами, можуть зробити твій холодильник більш зручним та функціональним.
Щоб обрати холодильник, треба звернути увагу на кількість камер, вміст, тип системи охолодження та її потужність. Важливо враховувати енергоефективність та рівень шуму.
Зверніть увагу на бренди в магазині ЖЖУК https://zhuk.ua/kholodylnyky/ такі як Bosch або Samsung, та якість комплектуючих. З роками зберігання продуктів стає важливішим, тому краще купити холодильник з No Frost. Уважно розгляньте параметри та вартість, перш ніж зробити вибір.
 
trustseoandreyДата: Среда, 17.04.2024, 11:37 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 188
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Високий рівень сервісу та індивідуальний підхід до кожного клієнта в постачальника hotek. Для нас це велике значення. Якщо вам потрібен якісний міні-бар https://www.hotek.com.ua/mini-bar-atlantic-40-be-dutch/ вам до них. Дуже раджу.
 
londaДата: Вторник, 23.04.2024, 18:11 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Дякую за допомогу!
 
Форум НОВАЯ ВОЛНА » Новая волна » Безопасность » Хочу новий холодильник!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: