[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум НОВАЯ ВОЛНА » Новая волна » Рекламируем свои сайты » Служба доставки квітів у Львові
Служба доставки квітів у Львові
misterbicipsДата: Четверг, 22.06.2023, 13:00 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 49
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Всім привіт! Мені потрібно знайти квітковий магазин у Львові, який пропонує швидку доставку квітів прямо на роботу моїй мамі у її День народження. Конкретно, доставку на вулицю Володимира Великого. Будь ласка, порадьте мені такий магазин.
 
olesiaДата: Четверг, 22.06.2023, 13:03 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Привіт! Я саме мешкаю в Львові на вулиці Володимира Великого, і декілька разів замовляла доставку квітів як для себе, так і для своїх близьких. З радістю поділюся з тобою назвою квіткового магазину, де я зазвичай купую квіти.
 
misterbicipsДата: Четверг, 22.06.2023, 13:05 | Повідомлення # 3
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 49
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Я проживаю у Києві протягом багатьох років, тоді як моя мама знаходиться у Львові. Нажаль, я не можу приїхати, але хотілося б відправити мамі привітання. Будь ласка, залиш мені посилання на магазин, де ти купуєш квіти, і я підберу для мами чудовий букет. Заздалегідь вдячний!
 
olesiaДата: Четверг, 22.06.2023, 13:09 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
Я захоплююся магазином квітів "Квітна" https://kvitna.ua/collection/kviti-naukova-volodimira-velikogo  я не зустрічала ніде такий широкий вибір готових букетів. Вони пропонують майже 1000 готових букетів, кожен з яких має свою унікальну назву, оскільки він є дизайнерською роботою флориста.

Мій особистий рекомендаційний варіант для тебе - букет "Солодкі кульки" з 37 піоновидних троянд. Цей букет складається з рожевих та жовтих піоновидних троянд, а комбінація цих кольорів виглядає надзвичайно гармонійно. Не забудь звернути увагу на онлайн-вітрину, де є відео для кожного букета. Це дозволить тобі ретельно роздивитися його з усіх боків та уявити, як він виглядає в реальному житті.

Магазин "Квітна" працює цілодобово і здійснює доставку квітів протягом години по всьому Львову. До речі, доставка безкоштовна на вулиці Володимира Великого та Науковій. Для інших адрес доставка безкоштовна при замовленні на суму понад 2500 гривень. Квіти завжди свіжі й прекрасно оформлені, а також до букета можна додати листівку з побажаннями. Тому навіть на відстані ти зможеш гарно привітати свою маму.
 
Форум НОВАЯ ВОЛНА » Новая волна » Рекламируем свои сайты » Служба доставки квітів у Львові
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: