[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Juli@, Nadya, Berry  
Форум НОВАЯ ВОЛНА » ФИНАЛИСТЫ КОНКУРСА "НОВАЯ ВОЛНА-2007" » Дуэт «Барселона» (Украина) » Філіпа Кіркорова приголомшили українські співаки.
Філіпа Кіркорова приголомшили українські співаки.
bakkaraДата: Пятница, 01.06.2007, 01:08 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Філіпа Кіркорова приголомшили українські співаки.

Минулого тижня у московському клубі ”Метелица” Філіп Кіркоров, Сосо Павліашвілі, Ігор Ніколаєв та композитор Ігор Крутой прослуховували співаків для пісенного конкурсу ”Нова хвиля” в Юрмалі. Відібрали український дует ”Барселона” і молодого виконавця Василя Лазаровича. Вони боротимуться за приз ”Нової хвилі” — $50 тис.

У дуеті ”Барселона” співають оперна співачка Галина Гаврилко й естрадний виконавець Володимир Ткаченко. Їх ”розкручує” колишній продюсер Тіни Кароль Олег Чорний.

— Я давно працював із Ткаченком, — зізнається Чорний. — Але якесь відчуття, начебто щось не так, заважало. Нещодавно поїхав у справах до Барселони. Перед від’їздом зайшов у ресторанчик на березі моря. І почув, як якась дівчина співає оперну арію. У мене наче спалах був. От воно! Саме такий голос потрібно ”з’єднати” з голосом Ткаченка — тоді будь-яка пісня зазвучить як хіт. Я шукав виконавця арії. З’ясувалося, що пісня звучала по місцевому радіо. Повернувся в Київ і почав шукати оперну співачку з таким голосом.

Спершу дует хотіли назвати ”Випадок” або ”Його Величність Випадок”. Але вирішили, що назва ”Барселона” звучить краще. У Юрмалі дует виконає пісню ”Барселона”, яку 20 років тому співали Фредді Мерк’юрі та Монтсеррат Кабальє.

Щоб потрапити в Юрмалу, Володимирові Ткаченку довелося схуднути на 5 кг. Адже співак був повненьким.

Другий виконавець, що поїде в Юрмалу, — Василь Лазарович. У мюзиклі ”Екватор” він зіграв Олександра ІІ. Василь має бас-баритон — такий голос у чоловіків зустрічається нечасто. Лазарович виконає пісню Володимира Івасюка на слова Юрія Рибчинського ”Лише раз цвіте любов”.

— Мене потряс вокалом дует ”Барселона”, — сказав Філіп Кіркоров. — Російським виконавцям до них іще тягнутися.

А композитор Ігор Крутой зауважив:

— Україна явно сильніша цього року. Вона отримає чесно заслужене місце в фіналі, й не одне.
http://www.gpu-ua.info/index.php?&id=164729&rid=10

Повідомлення відредагував bakkara - Пятница, 01.06.2007, 01:09
 
ГостьДата: Суббота, 08.03.2008, 00:20 | Повідомлення # 2
Група: Гости





9 9 9 9 9
 
Форум НОВАЯ ВОЛНА » ФИНАЛИСТЫ КОНКУРСА "НОВАЯ ВОЛНА-2007" » Дуэт «Барселона» (Украина) » Філіпа Кіркорова приголомшили українські співаки.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: