• VSE TRANSPORT
    VSE TRANSPORT
    Курьерская доставка из Ирландии в Латвию и Литву и обратно
  • Поиск людей в разных странах
    Поиск людей в разных странах
    Поиск родственников, знакомых, беженцев
  • Вакансии в разных странах
    Вакансии в разных странах
    Работа, зарплаты и цены на жизнь в разных странах
  • Украина-Латвия -Эстония-Украина
    Украина-Латвия -Эстония-Украина
    ПЕРЕВОЗКА ПАССАЖИРОВ. ДОСТАВКА ПОСЫЛОК, ЛИЧНЫХ ВЕЩЕЙ И ДРУГИХ ГРУЗОВ.
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: zaika, Стеллочка  
Форум НОВАЯ ВОЛНА » ФИНАЛИСТЫ КОНКУРСА "НОВАЯ ВОЛНА-2007" » Наталья Гордиенко (Молдова) » Магазин музичних подарунків
Магазин музичних подарунків
Admin6649Дата: Среда, 22.04.2009, 00:52 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Статус: Оффлайн
Маєти мобільний телефон і хочити постійно нову музику мати,тоді це для вас читайти і користуйтись на здоровя.
Я мандрував всесвітньою мережею і наирапив на сайти де можна постійно завантажувати свіжу музику,та заробляти гроші на мобільне спілкування.Сайти супер кажу відразу,це не лохотрон я особисто сам перевіряв.
Сайт перший називається "Магазин музичних подарунків" переходьте на нього по такі адресі www.gigalit.in.ua/muz.php
Тут ви зможити безкоштовно завантажити усю музику яка вас цікавить,зможити створювати своїм друзям,колегам,або просто знайомим приємні подарунки відправивши їм мелодію прямо в мобільний.Усі мелодії доставляються абонентам у вигляді стандартного ММС-повідимлення.І також зможити заробляти тут на продажі власної музики ставши продавцем музики.
Сайт другий називається "Гігаліт мультимедії" адреса для переходу така www.gigalit.in.ua.Цей сайт створенний для спілкування із друзями в чаті,приймання участі у різних акціях та конкурсах і багато іншого.І за це усе ви додатково
маєти гроші.Мій нік у чаті "Гігаліт мультимудії" Валентин заходьте мені буде дуже приємно із вами поспілкуватись.
Якщо у вас є додаткові запитання,то звертайтись до ніку "Адміністрація" у чаті "гігаліт мультимедії".До зустрічі у чат
 
Форум НОВАЯ ВОЛНА » ФИНАЛИСТЫ КОНКУРСА "НОВАЯ ВОЛНА-2007" » Наталья Гордиенко (Молдова) » Магазин музичних подарунків
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



Rambler's Top100
close